مسابقه ی چند رسانه ای مرد میدان

post-image post-image post-image

مسابقه ی چند رسانه ای مرد میدان

حسن مهدوی فر، مجری، طراح، مدرس مسابقات و پرده خوانی چندرسانه ای ، مدرس اریگامی، بازی های خلاقانه، کانون فرهنگی تبلیغی "راز دانه" است.
در این کانون، متخصصان حوزه کودک و نوجوان گرد هم آمده اند و با ارائه بیش از 20 گونه خدمت، قصه، نمایش عروسکی، نمایش طنز، کاغذ و قیچی، آموزش اریگامی ، بازی های خلاقانه، پرده خوانی چندرسانه ای، مسابقات دیجیتال، در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی به مخاطبان خود خدمت می کنند.
این کانون فرهنگی فعالیت خود را از سال 87 آغاز کرده است و کارهای ویژه ای مانند پرده خوانی کودکان عاشورایی در ایام محرم و صفر با 30 هزار نفر بازدیدکننده،پرده خوانی مادرآسمانی ویژه شهادت حضرت زهرا(س)، پرده خوانی بچه های انقلابی ویژه دهه فجر، پرده خوانی زهرای سه ساله ویژه شهادت حضرت رقیه، پرده خوانی راز گوهرشاد ویژه هفته حجاب، پرده خوانی مسافر غریب ویژه شهادت امام رئوف علیه السلام ، طرح درس چندرسانه ای "معرفی چهارده معصوم" و بیش از پنجاه مسابقه دیجیتال در موضوعات مختلف برای کودکان، نوجوانان ،بزرگسالان داشته است.
کانون رازدانه ارایه بیش از هشتاد برنامه تولیدی تلویزیونی ویژه کودک با پخش از شبکه های استانی خراسان رضوی، خراسان شمالی و کرمان، اجرای دو نمایشگاه فوق العاده شهربازی مفهومی کودکان عاشورایی و بچه های انقلابی با مفاهیم ایثارگری و انقلاب اسلامی و پخش مستندی در این زمینه از شبکه افق را در کارنامه کاری خود دارد.
این مجموعه دورهای آموزشی ویژه مربیان خواهر و برادر از سال 90 در خراسان رضوی ، تعدادی از استانها و هرات افغانستان را اجرا نموده است.
این مجموعه نگاه ویژه به مناطق محروم و حاشیه مشهد داشته و با کمترین هزینه در طول سال برای این مناطق اجرای برنامه داشته است.
این تیم، سال گذشته طرح درس "مثل پدر" را همزمان با سالگرد شهید سلیمانی برای مخاطب دانش آموز پایه دوم تا هفتم تولید و اجرا کرد و امسال نیز کار جدیدی با عنوان "مرد میدان" آماده کرده است که از زبان مقام معظم رهبری به ویژگی های سردار سلیمانی و سپس با استفاده از آیات و روایات اسلامی به ابعاد شخصیتی این بزرگ مرد پرداخته اند.
این محتوا در قالب محتوای سرگرمی و مسابقه چالشی دیجیتال برای گروه سنی نوجوان تا بزرگسال تهیه شده است.مشخصات خدمت:

مخاطب کودک و نوجوان
ویژه بانوان
ویژه آقایان
عموم مردم
قالب
مسابقه (حضوری، دیجیتال و..)
نمایش صحنه
تعداد اعضای تیم جهت اجرا 1
زمان مورد نیاز جهت اجرای خدمت 45
ملزومات اجرا دیتا (پروژکشن) سیستم صوت
انتخاب تاریخ