هم آفرینی و خلق اثر هنری جمعی بازیکار قهرمان من (همراه با مربی راهنما)

post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image

هم آفرینی و خلق اثر هنری جمعی بازیکار قهرمان من (همراه با مربی راهنما)

گروه فرهنگی هنری "باغ فرهنگ" فعالیت خود را از سال 1395 با تمرکز بر بازی های فکری، محصولات فرهنگی و آموزش بازی محور برای گروه سنی کودک و نوجوان آغاز کرده است.
باز ی های رومیزی معمار حرم، پیام رسان غدیر،دوز هوایی از جمله تولیدات این مجموعه می باشد. همچنین نوشت افزارهای مذهبی میثاق که برگرفته از سبک زندگی اسلامی و ایرانی می باشد از جمله فعالیت های فرهنگی این گروه بوده است.
خدمت ویژه این گروه جهادی و فرهنگی در سالگرد شهید سلیمانی، "بازیکار قهرمان" است. در بازیکار قهرمان من، که یک کارگاه بازی محور است. در آن کودکان با یک هم آفرینی و کار گروهی، دست به خلق یک اثر هنری با هدایت و رهبری مربی خود خواهند زد.
در چهار مرحله مخاطب کودک و نوجوان باید به مسئله گشایی و حل معما پرداخته و با جمع آوری ابزار مورد نیاز ، با رسیدن به یک الگو کاغذی تصویری را طبق راهنما تکمیل کند . در گام سوم با پیاده سازی و کنار هم قرار دادن قطعات ساخته شده، نتیجه این فرایند برای بچه ها آشکار خواهد شد. و در گام آخر روایت گری سبک زندگی حاج قاسم سلیمانی با یافته های بچه ها در مراحل گوناگون رقم خواهد خورد.
اجرای این مسابقه با محوریت و همراهی مربی انجام می شود و مهارت هایی مانند حل مسئله، هم افزایی، هم فکری، کار گروهی و مسئولیت پذیری را به مخاطب خود در دل بازی آموزش می دهد.
تعداد افراد شرکت کننده برای هر بار انجام این بازیکار 40 نفر می باشد. اگر تمایل به انجام این بازی مهیج دارید، حدود 3 ساعت زمان برای اجرای آن باید پیش بینی کنید.

شرح فرآیند و خبر بازیکار قهرمان من hvasl.ir/news/475556

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 05133666093 و 09124716462 تماس حاصل فرمایید.مشخصات خدمت:

مخاطب کودک و نوجوان
قالب
هم آفرینی(خلق اثر جمعی)
تعداد اعضای تیم جهت اجرا 1
زمان مورد نیاز جهت اجرای خدمت 3 ساعت
ملزومات اجرا قیچی چسب ماتیکی چسب حرارتی
انتخاب تاریخ