گروه نمایشی عمو نواب و آقا ماشاالله

post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image

گروه نمایشی عمو نواب و آقا ماشاالله

«عمو نواب و آقاماشاءالله» یک تیم دونفره کاملا حرفه ای با دیپلم افتخار طناز ترین مجریان صحنه کشور هستند.
این 2مربی توانمند حوزه کودک و نوجوان که نام حقیقی آن ها محمدرضا کامل نواب و سجاد ملک است، در جشنواره ستاره های صحنه کشور نیز مقام سوم در حوزه نمایش کودک دارند و دیپلم افتخار قصه گویی در بخش 90ثانیه را کسب کرده اند.
توانایی ویژه این تیم هنری اجرای برنامه های شاد مذهبی است که بیشتر مخاطب آن ها کودک است. مهدکودک ها، دبستان ها، دبیرستان ها، دانشگاه ها، مساجد و مراسم های عروسی مذهبی زیادی شاهد هنرآفرینی آن ها بوده اند.
همچنین در مستند تبلیغی سفیران هدایت از شبکه افق، مستند حسینیه کودک شبکه کودک و ویژه برنامه شهر عزیز ماه مبارک رمضان تاکنون فعالیت های فرهنگی و مذهبی آن ها به عنوان الگویی برگزیده معرفی شده است.
اجرای برنامه در جشن نماز، جشن الفبا، جشن یلدا، جشن شکوفه ها، جشن تکلیف، جشن روز معلم، جشن های دهه فجر و همه مناسب های ملی و مذهبی برای این 2مربی توانمند مقدور است.
خدمت ویژه این گروه برای سالگرد شهادت سردار دل ها، اجرای ویژه برنامه نمایشی «الگو» است که اجرای آن حدود 40دقیقه زمان خواهد برد.
در این اجرا با بهره گیری از صحبت های رهبر معظم انقلاب، شاخصه های پیروزی بر دشمن با مشارکت مدعوین به پرسش و پاسخ گذاشته می شود و درنهایت با یک برنامه ترکیبی نمایشی، مخاطب به درک الگوی شهید که همان سردار سلیمانی است، خواهد رسید.مشخصات خدمت:

مخاطب کودک و نوجوان
ویژه بانوان
ویژه آقایان
عموم مردم
قالب
نمایش صحنه
تعداد اعضای تیم جهت اجرا 2
زمان مورد نیاز جهت اجرای خدمت 45
ملزومات اجرا سیستم صوت برای دو نفر
انتخاب تاریخ